Autoservis VISKA - ostatní služby

Likvidace pojistných událostí

Stali jste se učástníky dopravní nehody a není ve Vašich časových možnostech tuto záležitost řešit? My máme v této oblasti mnohaletou zkušenost. Zajistíme pro Vás kompletní vyřízení pojistné události od odtažení Vašeho vozu po jeho opravu a zajištění nezbytných formalit. (Nepožadujeme složení zálohy na opravu vozu.)

Doklady potřebné k vyřízení:

 • záznam o dopravní nehodě
 • kopie velkého technického průkazu
 • kopie řidičského průkazu
 • plná moc k zastupování klienta
 • kopie pojistné smlouvy
 • kupní smlouva (v případě pořízení na úvěr či leasing)
 

Upřednostňujeme předchozí konzultaci z důvodů různorodosti požadavků pojišťoven stran potřebných dokumentů k vyřízení pojistné události a dalších organizačních záležitostí.

Z povinného ručení je Vám zapůjčen náhradní vůz zcela ZDARMA!

Likvidace pojistných událostí - související služby:

 • nahlášení škody příslušné pojišťovně
 • prohlídka poškozeného vozidla včetně provedení foto dokumentace
 • zpracování potřebné dokumentace k vyřízení pojistné události a předání pojišťovně
 • vedení jednání s pojišťovnou při řešení vzniklých nejasností
 • výpočet náhrady škody expertními systémy AUDATEX, AVN, IBS EXPERT
 • související poradenství
 • následnou opravu vozu provede náš autoservis
 

Ruční mytí vozu a čištění interiéru

Autoservis VISKA nabízí také péči o interiér Vašeho vozu. auta mezi, které patří: Tepování textilních částí interiéru, čištění palubních a ostatních vinilových částí, ošetření kožených a koženkových části interiéru Odborně se postaráme také o karoserii Vašeho vozu - vůz ručně umyjeme, navoskujeme kvalitním voskem a vyleštíme jednotlivé díly karoserie. V případě potřeby provádíme i opravy laku a opravy karosérie.

 

Zajištění technické kontroly

Blíží se datum, kdy Vám končí osvědčení o technické způsobilosti Vašeho vozu? Není pro nás nic jednoduššího než Vám pomoci. Provedeme předběžnou prohlídku Vašeho vozu, abychom si byli jisti, že na stanici technické kontroly (STK) nebudou žádné komplikace. Stačí u nás auto zanechat s potřebnými dokumenty (malý a velký technický průkaz) a o zbytek se postaráme.

Samozřejmostí vyřízení nové technické kontroly je zajištění měření emisí.

 

Prodej & výkup ojetých vozů

Provádíme také prodej a výkup vozů všech továrních značek, včetně odborného stanovení výkupní či prodejní ceny. Pro stanovení ceny používáme expertní program IBS EXPERT.

Zároveň jsme schopni Vám s našimi partnery sehnat takřka jakýkoliv osobní nebo užitkový vůz.

 

Přihlášení & převody vozidel

Další ze služeb, které poskytujeme zákazníkům, je vyřízení změn ve vlastnictví vozidel. Tuto službu pro Vás vyřídíme na příslušném dopravnim inspektorátu. Po předložení všech potřebných dokladů pro Vás zajistíme odhlášení, přihlášení a převod vozidla na příslušném dopravním inspektorátu (DI). Službu poskytujeme také pro automobily dovezené ze zahraničí.

 

Prodej autodílů

Naše služba prodeje náhradních dílů je založena na mnohaleté spolupráci s předními dodavateli automobilových dílů na tuzemském trhu. Jsme více než schopni zajistit originální nebo druhovýrobní díly nejlepší kvality dle přání a potřeb zákazníka.

Parametry naší nabídky náhradních dílů:

 • prodej náhradních dílů pro velkoobchod i maloobchod
 • přímý rozvoz náhradních dílů do prodejen a servisů
 • prodej speciálních náhradních dílů a doplňků
 

Autopůjčovna - půjčovna vozidel

Potřebujete půjčit osobní nebo užitkový vůz? Jsme tu, abychom Vám vyhověli a nabídli některý z automobilů, kterými jako autoservis disponujeme. Pronájem vozů začíná již na velmi příznivých 300 Kč za den pronájmu. Zprostředkujeme též zapůjčení mikrobusů či přímo pronájem mikrobusu i s řidičem. Na přesné podmínky se prosím informujte.

 

Sjednání povinného ručení a havarijního pojištění

Jednou z mnoha služeb, kterou poskytujeme zákazníkům, je sjednání povinného ručení a havarijního pojištění. V této oblasti můžeme nabídnout odbornou pomoc a mnohaletou praxi. Na základě konzultace s Vámi vybereme produkt, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám a nabízí nejvýhodnější podmínky na trhu. Spolupracujeme s pojištovnami Allianz, Kooperativa, Generali, ČPP a Uniqa.

 

Montáž autorádií & doplňků

Přejete si vylepšit Váš audio systém? Není žádný problém, stačí si vybrat výrobce a o zbytek se postaráme. Rádi byste provedli nějakou další změnu nebo přidali doplněk do Vašeho vozu? Neváhejte nás kontaktovat - budete spokojeni!

Pokud ani v této sekci nenajdete službu, kterou hledáte, neváhejte a obraťte se na nás. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom Vám vyhověli.

Naše nabídka
 
Rychlý kontakt

Máte-li problém či jakýkoliv dotaz, odešlete nám vzkaz. Ozveme se Vám co nejdříve.

Formulář pro odeslání rychlé zprávy
jméno:
* telefon:
* e-mail:
Text krátké zprávy:
* povinný údaj
 
Autoservis VISKA - reklamní upoutávka
 
Autoservis VISKA - reklamní upoutávka
 
 
 
 
Naši klienti - HYPO Centrum Naši klienti - LS SERVIS Naši klienti - LS ELEKTRO Naši klienti - Sigmarsix s.r.o. Naši klienti - GEPARD

Copyright © 2023 VISKA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

© webdesign econtrol.cz 2023