Autoservis VISKA - historie firmy

"VISKA" byla založena v roce 1992, kdy vznikla jako podnikatelský subjekt, následně se stala firmou s ručením omezeným a začala se dále rozvíjet. Na přelomu let 2010/2011 expandovala a přestěhovala do zrekonstruovaného objektu v Praze 9 - Čakovicích, kde vznikl prostor pro možnost nabízet komplexní služby v oblasti automobilovém průmyslu "pod jednou střechou".

V jedné z částí této budovy se nachází provozovna lakovny, která byla vybavena novou a moderní lakovací kabinou značky C-Therm Classic Plus, společně s ostatním zařízením v oblasti laků. Jsme v úzké spolupráci s firmami jako je DuPont, Spies Hacker a 3M, které nabízejí tu nejlepší možnou kvalitu na trhu. Společně s tím se zaměřujeme na komplexní klempířské i karosářské práce.

Další část naší provozovny je autoservis a pneuservis, jenž se rozkládá na prostoru přes 1.500 m². Disponuje čtyřmi hydraulickými zvedáky a jedním pomocným, dále zařízením pro servis pneu, autodiagnostikou a dalšími moderními stroji a zařízením. Na základě těchto skutečností jsme schopni provádět veškeré opravy a služby v oblasti automobilového průmyslu. Nicméňě našim cílem v následujících dvou letech je se rozšiřovat o další prostory.

Klademe velký důraz na čistotu a hygienu, která je nejen naší povinností, ale také naší vizitkou.

V naší firmě se zaměřujeme na zázemí, ve kterém se zákazník ocitá. Pokud se stane, že čekáte na vyřízení formalit či převzetí vozu, je zde pro Vaše pohodlí připravena "zákaznická místnost", kde můžete sledovat televizi nebo využít internetové připojení. Pokud sebou máte i své děti, je tu pro ně připraven "Dětský koutek". Jako pozornost od nás, Vám nabídneme i malé občerstvení pro příjemnější pocit z u nás stráveného času.

Předností našeho servisu je individuální spolupráce se zákazníkem. U nás nekomunikujete s přijímacím technikem, jednáte přímo s jednatelem společnosti nebo jeho zástupcem, který má stejné pravomoce.

Naše nabídka
 
Rychlý kontakt

Máte-li problém či jakýkoliv dotaz, odešlete nám vzkaz. Ozveme se Vám co nejdříve.

Formulář pro odeslání rychlé zprávy
jméno:
* telefon:
* e-mail:
Text krátké zprávy:
* povinný údaj
 
 
 
 
 
Naši klienti - HYPO Centrum Naši klienti - LS SERVIS Naši klienti - LS ELEKTRO Naši klienti - Sigmarsix s.r.o. Naši klienti - GEPARD

Copyright © 2024 VISKA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

© webdesign econtrol.cz 2024