Autoservis VISKA

Autoservis VISKA je vybaven kompletní sadou moderních diagnostických nástrojů, které umožňují poskytnout Vašemu vozu kvalifikované servisní zázemí a provádět všechny druhy servisních oprav, seřízení a údržby. Opravy automobilů provádíme v prostorné servisní dílně, kde jsme schopni díky dostatečnému počtu kvalifikovaných mechaniků provádět opravy několika vozidel souběžně.

Autoservis Praha VISKA poskytuje zejména následující služby:

 • mechanické opravy osobních i užitkových automobilů všech značek
 • pravidelné servisní prohlídky
 • výměny olejů a provozních kapalin
 • kontroly a seřizování geometrie podvozku
 • odtahová služba
 • výměna autoskel
 • diagnostika závad
 • zajištění záručního servisu
 • montáž autorádií a doplňků
 • prodej originálních i neoriginálních náhradních dílů
 • servisní prohlídky a menší opravy provádíme do 24 hod
 • zapůjčení náhradního vozidla, hrazeného pojišťovnou
 • zapůjčení náhradního vozidla prostřednictvím služby Pick-up servis
 

Pneuservis

K dispozici je také pneuservis, kde se postaráme o Vaše pneumatiky a jejich sezónní uskladnění. Poskytujeme veškeré související služby od dodání nových pneumatik, přes jejich nazutí na ráfky, vyvážení kol a jejich usazení zpět na Váš vůz.

 

Správa vozových parků

Pro Vaše pohodlí nabízí Autoservis VISKA také službu správa vozových parků, která zajistí komplexní servisní a administrativní péči pro Váš vůz. Služba zahrnuje kromě dohledu nad bezpečným a bezproblémovým provozem automobilů také veškeré administrativní úkony, jako je dohled na včasné provedení technické kontroly a měření emisí apod.

Službu "Správa vozových parků" poskytuje Autoservis VISKA mnoho let k plné spokojenosti zákazníků, mezi které patří např. Modrý anděl, ČKD Group, VIP Car, Teekanne, Michovský group, Dorland, MikoCar a další.

Naši klienti - Modrý anděl Naši klienti - ČKD Group Naši klienti - VIP Car Naši klienti - Teekanee Naši klienti - Michovský Group
 
Naši klienti - DORLAND Naši klienti - SIM Holidays Naši klienti - MAMASHOP Naši klienti - HYPO Centrum Naši klienti - LS SERVIS
 

Zajištění záručních oprav

Autoservis VISKA provádí servisní opravy také u automobilů, na které poskytuje standardní či rozšířenou záruku ještě výrobce nebo prodejce automobilu. Na základě Blokové vyjímky (ES č. 1400), vydané Evropskou komisí v roce 2002, můžete využít služeb Vámi zvoleného servisu bez jakéhokoliv následného omezení záruky u Vašeho vozu. Nemusíte proto vynakládat zbytečně vysoké finanční částky za provedení servisních oprav v autorizovaném servisu.

 

Diagnostika závad

Máte problémy s řízením, brzdami, chlazením či startováním? Nebo se u Vašeho vozu objevila jiná nespecifikovaná závada? Autoservis VISKA disponuje širokou škálou moderních diagnostických přístrojů - naši zkušení zaměstnanci zjistí příčiny jakýchkoliv problémů a neprodleně je odstraní. Diagnostiku závad provádíme pro všechny typy vozidel všech továrních značek.

 

Výměna autoskla

Autoservis VISKA - výměna autoskla

Autoservis VISKA nabízí také výměnu autoskel pro Váš vůz. Ve většině případů postačí automobil ráno přistavit k opravě a ještě ten den je pro Vás připraven s vyměněným sklem k vyzvednutí. Při "výměně autoskel" zachováme Vaše dálniční známky i případná další označení (parkovací zóna apod.) Výměny skel provádíme na všech typech osobních i užitkových automobilů všech značek.

Výměny autoskel provádíme z pojištění nebo povinného ručení viníka ZDARMA!

Naše nabídka
 
Rychlý kontakt

Máte-li problém či jakýkoliv dotaz, odešlete nám vzkaz. Ozveme se Vám co nejdříve.

Formulář pro odeslání rychlé zprávy
jméno:
* telefon:
* e-mail:
Text krátké zprávy:
* povinný údaj
 
Autoservis VISKA - reklamní upoutávka
 
Autoservis VISKA - reklamní upoutávka
 
 
 
 
Naši klienti - HYPO Centrum Naši klienti - LS SERVIS Naši klienti - LS ELEKTRO Naši klienti - Sigmarsix s.r.o. Naši klienti - GEPARD

Copyright © 2023 VISKA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

© webdesign econtrol.cz 2023